Zadzwoń i zapytaj 604 700 555
Rent A Tent. Wynajem namiotów i sprzętu eventowego.

Namioty spawalnicze

Namioty spawalnicze

Namioty spawalnicze

Namiot spawalniczy to idealne rozwiązanie dla przemysłu, który wymaga wydzielonej przestrzeni do prac spawalniczych. Nasze namioty wykonane są z wytrzymałego materiału i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Pracujemy na sprzęcie uznanego na całym świecie producenta namiotów, francuskiej marce Vitabri.

Wynajem namiotu spawalniczego umożliwia nie tylko zorganizowanie tymczasowej przestrzeni spawalniczej, ale również oszczędność kosztów inwestycji w budowę trwałego obiektu. Ponadto, wynajem namiotu spawalniczego daje możliwość elastycznego dostosowania się do zmieniających się potrzeb klienta, zarówno pod względem wielkości namiotu, jak i lokalizacji.

Cena wynajmu namiotu spawalniczego jest ustalana indywidualnie, w zależności od czasu wynajmu i potrzeb klienta. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę obejmującą, transport, montaż i demontaż sprzętu. Z uwagi iż, nasze namioty są proste w montażu i demontażu, istnieje opcja odbioru osobistego namiotów co m.in. np. obniża koszty transportu.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji. Jesteśmy dostępni przez telefon, e-mail lub osobiście.

Wyślij do nas swoje pytanie

  Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami już teraz!

  wynajem namiotów warszawa
  O firmie

  Jesteśmy firmą rodzinną wynajmującą namioty od 2009 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i zabezpieczaniu imprez plenerowych, handlowych, imprez kulturalno-rozrywkowych, przyjęć w przydomowych ogródkach.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  + 48 604 700 555

  e-mail: biuro@rentatent.com.pl

  Rent a Tent
  ul. Sadkowska 8
  03-021 Warszawa
  Białołęka Dworska (Płudy)