Zadzwoń i zapytaj 604 700 555
Rent A Tent. Wynajem namiotów i sprzętu eventowego.

O firmie

Od 2009 roku specjalizujemy się w wynajmie namiotów eventowych i bankietowych oraz wyposażenia dodatkowego.

POZNAJ NAS

Profesjonalną obsługą imprez plenerowych zajmujemy się od roku 2009, każde przyjęte zamówienie do realizacji, niezależnie od jego wielkości traktujemy profesjonalnie.

Specjalizujemy się w wynajmie namiotów eventowych i bankietowych oraz wyposażenia dodatkowego, jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa wyjątkowe przyjęcie w ogrodzie,  ale także zabezpieczyć kilkadziesiąt namiotów na duże wydarzenie w plenerze.

Bardzo ważne jest dla nas utrzymanie wysokiego poziomu obsługi i jakości oferowanego sprzętu. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, mamy doświadczenie w realizacjach w nietypowych miejscach, stawialiśmy namioty na dachach budynków, na łódkach, na wyspie. Z nami możesz zrealizować swój pomysł na nietypową imprezę!

Przy organizacji imprez masowych możemy przedstawić zgodnie z obowiązującymi przepisami stosowne certyfikaty na trudnopalność powłok namiotowych.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

Obsługa eventów
Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji eventów różnego rodzaju. Chętnie pomożemy w przygotowaniu i obsłudze kameralnych spotkań rodzinnych w ogrodzie, dużych eventów firmowych w plenerze, targów, promocji, imprez sportowych i wydarzeń kulturowaych pod gołym niebem.
Wynajem namiotów i dodatkowego wposażenia
Jeżeli potrzebujesz namiotów do organizacji swojego wydarzenia skorzystaj z naszej oferty wynajmu namiotów różnego typu i wielkości.
Sprzedaż
Posiadamy w ofercie sprzedaży pełną gamę namiotów francuskiej marki Vitabri. Mamy pewność, że są to produkty najwyższej jakości, które charakteryzuję się lekkim, szybko rozkładalnym stelażem, przemyślaną konstrukcją, estetycznym wzornictwem i szeroką kolorystyką.

 

 

 

 

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami już teraz!

wynajem namiotów warszawa
O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną wynajmującą namioty od 2009 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i zabezpieczaniu imprez plenerowych, handlowych, imprez kulturalno-rozrywkowych, przyjęć w przydomowych ogródkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
+ 48 604 700 555

e-mail: biuro@rentatent.com.pl

Rent a Tent
ul. Sadkowska 8
03-021 Warszawa
Białołęka Dworska (Płudy)