Zadzwoń i zapytaj 604 700 555
Rent A Tent. Wynajem namiotów i sprzętu eventowego.

Wypożyczalnia namiotów Warszawa – cennik

W tym miejscu znajdziecie Państwo informacje dotyczące tego, jak wygląda cennik Rent a Tent. Nasza wypożyczalnia namiotów z Warszawy dostarcza najwyższej jakości produkty, gwarantując przy tym maksymalną optymalizację kosztów korzystania z proponowanych usług. Dbamy o to, aby cena za wynajem namiotów była jak najniższa i jednocześnie, by oferowane wyposażenie (w tym też dodatkowe akcesoria) w pełni odpowiadało Państwa potrzebom.

Cena za wynajem namiotów w Warszawie

Wśród proponowanych zadaszeń dostępne są modele o różnych gabarytach, co pozwala lepiej dopasować je do konkretnego eventu. Prezentowane namioty różnią się między sobą również wzornictwem, co umożliwia dobranie ich do charakteru danego wydarzenia. Dodatkowo mogą być wyposażone w ściany (także z oknami) zabezpieczające przestrzeń przed potencjalnie nieprzyjazną aurą.

Tani wynajem namiotów – Warszawa i okolice

Jeśli więc szukacie Państwo firmy, proponującej zadaszenia na imprezę w dobrej cenie – zachęcamy do współpracy z Rent a Tent. Gwarantujemy, że z naszą wypożyczalnią z Warszawy przygotowanie imprezy przebiega profesjonalnie, a wynajem namiotów wypada atrakcyjnie tanio. W razie wątpliwości dotyczących prezentowanej oferty lub cennika – chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

 

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami już teraz!

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną wynajmującą namioty od 2009 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i zabezpieczaniu imprez plenerowych, handlowych, imprez kulturalno-rozrywkowych, przyjęć w przydomowych ogródkach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
+ 48 604 700 555

e-mail: biuro@rentatent.com.pl

Rent a Tent
ul. Sadkowska 8
03-021 Warszawa
Białołęka Dworska (Płudy)